POLITICA DE UTILIZARE A WEBSITE-ULUI ROTARYCONSTRUCTII.RO

Va informam ca societatea ROTARY CONSTRUCTII detine drepturile de autor asupra tuturor materialelor utilizate pe website si ca prin simpla utilizare a website-ului nostru nu se acorda nici un fel de drept asupra acestora. Nu este permisa utilizarea informatiilor intr-un alt scop (ex: in scopuri comerciale) decat cel informativ, fara a cere in prealabil permisiunea societatii noastre.

Data fiind natura pur informativa a acestui website, dorim sa subliniem faptul ca orice angajament contractual al companiei noastre si orice alte obligatii asumate online sunt excluse.

Exemplu – _icl_current_language : este folosit pentru opțiunile privind limba de afisare a site-ului (RO/EN)

Internet Explorer
Firefox
Chrome